Adrian Andrei Adam

Director General

 
mobil :  + 40 0740 00 35 51

e-mail : adam@icemenerg.ro

 
 

 

Secretariat

 

tel.:      +40 21 346 52 41

fax :     + 40 21 346 53 10
e-mail:
icemenerg@icemenerg.ro

 

 

     

 Cristian Purece

Secretar Ştiinţific

 

tel. :    + 4021 346 42 60

fax :     + 4021 346 53 10

mobil:    + 40 0721237724
e-mail : cristian.purece@icemenerg.ro

 

Elena Ţuliga
Director Economic

 

tel. :     + 4021 346 52 41

fax :     + 40 21 346 53 10  

mobil:   + 40 0755 100 110

e-mail : elena.tuliga@icemenerg.ro

     

 

     

Florentina Condrea

Şef Secţie Mediu si Ecotehnologii

 

tel. :     + 40 21 346 47 38

fax :     + 40 21 346 53 10
mobil : + 40 755 100 113

e-mail:florentina.condrea@icemenerg.ro

Ion Bărbieru

Şef Secţie Termomecanică

 

tel. :     + 40 21 346 47 51

fax :     + 40 21 346 53 10
mobil : + 40 755 100 11
9
e-
mail:barbieru@icemenerg.ro   

Sorin Dumitrescu

Şef Secţie Generatoare Electrice, Hidro şi Regenerabile

 

tel. :     + 40 21 346 42 65

fax :     + 40 21 346 53 10  
mobil : + 40 72
628 20 28
e-mail:sorin.dumitrescu@icemenerg.ro 

     

     

Gheorghe Grecu

Şef Laborator

Expertiza si Diagnoza Metal

 

tel. :     + 40 21 346 44 43

fax :     + 40 21 346 53 10

e-
mail:grecu@icemenerg.ro

 Nicolae Simion

Şef Laborator

Monitorizare Evaluare Impact

 

       tel. :     + 40 21 346 45 98      

    fax :   + 40 21 346 53 10

mobil:  +40 755 100 120 

e-mail:nicolae.simion@icemenerg.ro

Lucia Lăcătuşu

Şef Laborator  Materiale noi

 

tel. :     + 40 21 346 47 36

fax :     + 40 21 346 53 10
mobil : + 40 726 714  67 0

e-mail: lucyl@icemenerg.ro

     

     

Manuela Tocaci

Şef Laborator Uleiuri

 

            mobil:   + 40 743 184 577            

   fax :      + 40 21 346 53 10

e-mail:manuela.tocaci@icemenerg.ro

Ion Tituleasa

Şef Laborator Medie Tensiune

 

fax :     + 40 21 346 53 10
mobil : + 40 755 100 116

e-m
ail:ion.tituleasa@icemenerg.ro

Ramona Vasiliu

Şef Editura ICEMENERG

 

tel. :    + 40 21 346 27 04

fax :    + 40 21 346 53 10

e-mail : ramona.vasiliu@icemenerg.ro